LOTUSDOOR
anasayfa
şirket
ürünler
- kapı
- bölme duvar
- hareketli bölme duvar
foto galeri
referanslar
iletişim
Zoom
Cross
Slide
Bölme Duvar
modüller
01  
Notte Bölme Duvar

Notte D, ince tasarımı ve minimal yapısı ile mevcut çift camlı bölme duvar sistemlerinden ayrışmakta ve modern mimarinin ihtiyaç duyduğu farklı tasarım özelliklerini sunmaktadır. Notte D, camlı modüllerinin monoblok özelliği, temperli cam kullanımı ve yüksek dayanımı sayesinde modern mekanlarınızın ideal ses yalıtımı ve kullanım güvenliği ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Notte D, camlı modüllerdeki monoblok özelliği ile mekanlarınızda mikro-jaluzi kullanım imkanı da tanımaktadır.

Yenilikçi tasarım ürünü olan Notte D modül geçişlerinde fugalı / derzli özel birleşim detayı sayesinde miminum profil görünümü sağlamaktadır, bu özelliği ile mimari tasarımlara değer katmaktadır.

Notte D , melamin, laminat ve doğal ahşap kaplamalı dolu modül; tam camlı modül, cam kanatlı kapı modülü, ahşap kanatlı kapı modülü gibi sınırsız seçenekler ile mekanlarınızın ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılar.

Notte D, profillerinde alüminyum eloksal yüzeyin yansıra istenen RAL renk seçenekleri ile de sunulmaktadır.

LotusDoor ürünleri olan Notte S ve Notte D tasarım ortaklığı sayesinde birbirlerine tam uyumlu olup, gerekesinimlere göre aynı mekanda ve hatta aynı duvar üzerinde kullanılabilmektedir

Notte D, dayanıklılığı ve stabilitesi sayesinde, standart bölme duvar dışında açık ofislerdeki alçak separatör ihtiyaclarını da karşılamaktadır.


Notte, modern mimarinin en önemli gereksinimlerinden biri olan yalın ve şeffaf mekân bölümlenmesine, kusursuz detayları ve geniş tasarım seçenekleri ile çözümler getirmektedir.