LOTUSDOOR
anasayfa
şirket
ürünler
- kapı
- bölme duvar
- hareketli bölme duvar
foto galeri
referanslar
iletişim
Zoom
Cross
Slide
Bölme Duvar
modüller
01  
Notte Bölme Duvar

Notte Bölme Duvar Sistemi, farklı cam ve ahşap seçenekleri ile, düşey profil olmaksızın tasarımcıların değerlendirmesine sunulmaktadır.

Tek camlı modüller, isteğe bağlı olarak temperli veya lamine cam seçenekleriyle özel silikon esaslı fitil sayesinde sıfır birleştirilmekte, ahşap modüller ise laminat, doğal kaplama veya melamin kaplama olarak uygulanabilmektedir.

Notte'nin düşey bandraster modülleri ise ahşap veya alüminyum seçenekleri ile üretilmekte, bu sayede anahtar ve priz grupları gibi elemanlar bölme duvarın istenilen kısımlarına yerleştirilebilmektedir.

Lotus Door ürünleri, Notte cam bölme sistemleriyle tam uyum sağlar. Böylece uygulandığı mekana estetik değer katarken, ortamda aydınlık, monolitik ve iletişime açık bir atmosfer yaratır.

Notte cam bölme sistemleri, modern mimarinin ihtiyaçlarından biri olan yalın ve şeffaf mekan çözümlerine cevap vermekte olup, aynı zamanda farklı cam ve detay seçenekleri ile de tasarımcılara geniş imkanlar sunmaktadır.

Sistemin tüm alüminyum profilleri, mekan tasarımına katma değer sağlayabilecek şekilde eloksal veya ral renk seçenekleri ile sunulabilmektedir. Benzersiz tasarıma sahip Notte kapı kasası, sadece bölme duvarda değil, sabit duvarlarda da uygulanabilmekte, bu özelliğiyle mekândaki mimari çizgiyi bütünleyerek mükemmel uyum sağlamaktadır.


Notte, modern mimarinin en önemli gereksinimlerinden biri olan yalın ve şeffaf mekân bölümlenmesine, kusursuz detayları ve geniş tasarım seçenekleri ile çözümler getirmektedir.